Gyakornok | Projekttámogatás | Központi szolgáltatások - AUDI HUNGARIA Zrt.

Gyakornok | Projekttámogatás | Központi szolgáltatások

Közzétéve 2024. 08. 19. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Cég leírása

Az Audi Hungaria motorgyárában működő több ezer termelő berendezés folyamatos működéséhez elengedhetetlen a karbantartás folyamatos felülvizsgálata. A technikai szolgáltatások területe kulcsszereplője ezen tevékenységek magas szinten tartásáért, illetve az új intézkedések bevezetéséért.
Gyakornokként várjuk a kreatív és újító meglátásaidat, továbbá részese leszel egy termelési szegmenseket átfogó projekt napi működésének.

Állás leírása

  • Új és jelenlegi karbantartási projektekben, illetve egyeztetéseken való aktív részvétel
  • A karbantartás költségeinek elemzése, költségmegtakarítási intézkedések azonosítása
  • Gépjavítások motorgyár szintű egységesítésének és gazdaságossá tételének elősegítése
  • Újszerű diagnosztikai megoldások felkutatása a gépek állapotának meghatározása érdekében
  • A karbantartáshoz köthető digitális megoldások bevezetésének támogatása
  • Rendezvények és látogatások lebonyolításában való közreműködés
  • Dokumentáció és prezentációk készítése

Képzettség

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • Nyitott és közvetlen vagy
  • Átlag feletti számítástechnikai tapasztalattal rendelkezel
  • Analitikus gondolkodás jellemez
  • Felelősségtudat és önállóság jellemez
  • Heti 2-3 nap munkavégzést vállalsz
  • Német/angol nyelvtudásod előny jelent
  • Projekttapasztalat előnyt jelent

További információk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is, Budapestről pedig közvetlen shuttle buszjáratot biztosítunk a bejáráshoz. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Aktívan támogatjuk a sokféleséget, a befogadást, és olyan környezetet teremtünk, ami minden egyes személy egyéniségét támogatja.

Célunk, hogy tanulmányaid során személyes és szakmai fejlődésedben egyaránt támogassunk, amely mellett még juttatásokban is részesülsz.

Ezekre számíthatsz nálunk gyakornokként:

  • Időarányos bérezés, ami teljesítményed alapján növekedhet
  • Rugalmas munkavégzés, melyet tanulmányaidhoz tudsz alakítani
  • Ingyenes szerződéses buszjáratok és shuttle busz szolgáltatás Budapest és Győr között
  • Támogatott kollégiumi szoba a férőhelyek függvényében
  • Egészségügyi szolgáltatások, szakorvosi vizsgálatok és kezelések
  • Extra akciók, ajánlatok és kedvezmények több, mint 70 szerződéses partnernél
  • Szakmai és szakmán túli képzések, személyre szabott nyelvtanulási lehetőség
  • Diplomamunka-írási lehetőség
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • A legmodernebb eszközök és infrastruktúra
  • Étkezési lehetőség – 3 étterem és 13 büfé biztosítja a színvonalas étkezési ellátást

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Nálunk az egyéniség érték, így aktívan támogatjuk a sokféleség integrálását a vállalatba és hangsúlyt fektetünk a befogadó és támogató környezet teremtésére.

Csatlakozz az Audi Hungaria Gyakornoki Programjához, és alapozd meg karriered nálunk!

AUDI HUNGARIA Zrt.

16 aktív hirdetés

4.12

224 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Részmunkaidő
Városok Győr