Gyakornok | Teljes jármű hasmagasság Crash (FEM) szimuláció | Járműfejlesztés - AUDI HUNGARIA Zrt.

Gyakornok | Teljes jármű hasmagasság Crash (FEM) szimuláció | Járműfejlesztés

Közzétéve 2024. 08. 19. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Cég leírása

A jövő járműveit az egyre növekvő számú elektromos komponensek jellemzik, és ez a tendencia a teljes egészében elektromos autók irányába halad.
Egy az úton fekvő akadályon való le-/áthajtáskor a jármű működésképességének vizsgálata rendkívül fontos szerepet játszik, mivel a jármű alsó területén elhelyezkedő különböző komponensek mechanikai károsodást szenvedhetnek. A jövőt tekintve rendkívül fontos az autó aljában elhelyezett nagyfeszültségű akkumulátor védelme, amely nagy kihívások elé állítja a Járműfejlesztés csapatát.
A korszerű számítógépes programoknak köszönhetően az alkatrészek fejlesztése a tervezés fázisától egészen a prototípusgyártás szakaszáig nagy mértékben támogatható.

Állás leírása

  • A teljes jármű alsó felütközés Crash (FEM) szimulációjában támogatást nyújtasz
  • A szimulációs modellek előkészítésében és felépítésében részt veszel
  • A végeselem szimulációját elvégzed és elemzed szakmai támogatás mellett
  • Terület mérnökeivel együttműködve javaslattételbe bevonásra kerülsz a jármű egyes részeinek kialakításával kapcsolatban
  • A szimulációs eredmények dokumentálását végzed el

Képzettség

  • BSc vagy MSc tanulmányokat folytatsz gépészmérnök vagy járműmérnök szakon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Minimum 1 éves gyakornoki időt vállalni tudsz, heti 3 napban
  • Kommunikációképes a német és/vagy angol nyelvtudásod
  • Legalább alapszinten ismersz egy végeselemes (VEM / FEM) szoftvert
  • Érdeklődést mutatsz szilárdságtan/dinamika/járműdinamika témakör iránt
  • Pontosság, precizitás, analitikus szemléletmód jellemez

További információk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

A kiírással kapcsolatos kérdéseidet Paulin Viktória válaszolja meg a következő telefonszámon: +36 30 767 4346.

Célunk, hogy tanulmányaid során személyes és szakmai fejlődésedben egyaránt támogassunk, amely mellett még juttatásokban is részesülsz.

Ezekre számíthatsz nálunk gyakornokként:

  • Időarányos bérezés, ami teljesítményed alapján növekedhet
  • Rugalmas munkavégzés, melyet tanulmányaidhoz tudsz alakítani
  • Ingyenes szerződéses buszjáratok és shuttle busz szolgáltatás Budapest és Győr között
  • Támogatott kollégiumi szoba a férőhelyek függvényében
  • Egészségügyi szolgáltatások, szakorvosi vizsgálatok és kezelések
  • Extra akciók, ajánlatok és kedvezmények több, mint 70 szerződéses partnernél
  • Szakmai és szakmán túli képzések, személyre szabott nyelvtanulási lehetőség
  • Diplomamunka-írási lehetőség
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • A legmodernebb eszközök és infrastruktúra
  • Étkezési lehetőség – 3 étterem és 13 büfé biztosítja a színvonalas étkezési ellátást

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Nálunk az egyéniség érték, így aktívan támogatjuk a sokféleség integrálását a vállalatba és hangsúlyt fektetünk a befogadó és támogató környezet teremtésére.

Csatlakozz az Audi Hungaria Gyakornoki Programjához, és alapozd meg karriered nálunk!

AUDI HUNGARIA Zrt.

16 aktív hirdetés

4.12

224 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Részmunkaidő
Városok Győr