Gyakornok | Tervezésirányítás | Járműhajtások/Vezérléstechnika - AUDI HUNGARIA Zrt.

Gyakornok | Tervezésirányítás | Járműhajtások/Vezérléstechnika

Közzétéve 2024. 08. 19. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Cég leírása

A gyártástechnológia-tervezés - ahogy a neve is mutatja - a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el az a több ezer motor, amelyek az Audi Hungariát a világ legnagyobb motorgyárává teszik. Az üzem funkcióbiztos működése, a különféle hibák analizálása és kiküszöbölése a mindennapi munkafolyamatokhoz elengedhetetlen. A gyártástechnológia-tervezés komplex és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul: az öntészeti technológiák, a megmunkálás, a motorszerelde, a szerszámtervezés, a szériagyártás, a logisztika, a minőségbiztosítás, a karbantartás, a fejlesztés és a projektmenedzsment futnak itt össze. A vállalatirányítás a szakterülettel szemben komoly követelményeket támaszt, amelyek közül a legfontosabbak a gazdaságosság, a termelési kapacitások fogyasztói igényekhez történő igazítása, a hatékony időgazdálkodás és a magas minőség fenntartása. Az itt dolgozó munkatársak biztosítják az Audi Hungaria gyártási folyamatainak fennakadásmentes működését a járműhajtások esetében, de a terület hatásköre nemcsak a győri egységre terjed ki, hanem több ponton is együttműködik az ingolstadti anyavállalattal, az Audi AG-val.

Állás leírása

  • Képkatalógust állítasz össze elektromos megoldásokhoz
  • A standardok megismerése mellett illusztrált összeállításokat is készítesz a jövőbeli beszállítóknak
  • EPLAN alkatrészjegyzéket ellenőrzől
  • Kameraprogramok ellenőrzését/elemzését/értelmezését támogatod
  • Robotprogramozás alapjaninak/standardjainak megismerése lehetőséged van szakmai felügyelet mellett ellenőrizni és a kritikus pontokat prezentálni
  • Esetenként TRV és BDE adatokat ellenőrzől a gépek átvétele és üzemebe helyezése során

Képzettség

  • BSc vagy MSc tanulmányokat folytatsz villamosmérnök vagy mechatronikaimérnök szakon
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt tudsz vállalni, heti 3 napban
  • Német nyelvtudása legalább alapfokú
  • Analitikus gondolkodásmóddal, nyitottsággal és jó kezdeményezőkészséggel rendelkezel

További információk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

A kiírással kapcsolatos kérdéseidet Paulin Viktória válaszolja meg a következő telefonszámon: +36 30 767 4346.

Célunk, hogy tanulmányaid során személyes és szakmai fejlődésedben egyaránt támogassunk, amely mellett még juttatásokban is részesülsz.

Ezekre számíthatsz nálunk gyakornokként:

  • Időarányos bérezés, ami teljesítményed alapján növekedhet
  • Rugalmas munkavégzés, melyet tanulmányaidhoz tudsz alakítani
  • Ingyenes szerződéses buszjáratok és shuttle busz szolgáltatás Budapest és Győr között
  • Támogatott kollégiumi szoba a férőhelyek függvényében
  • Egészségügyi szolgáltatások, szakorvosi vizsgálatok és kezelések
  • Extra akciók, ajánlatok és kedvezmények több, mint 70 szerződéses partnernél
  • Szakmai és szakmán túli képzések, személyre szabott nyelvtanulási lehetőség
  • Diplomamunka-írási lehetőség
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • A legmodernebb eszközök és infrastruktúra
  • Étkezési lehetőség – 3 étterem és 13 büfé biztosítja a színvonalas étkezési ellátást

Az Audi Hungaria azonos esélyt kínál mindenkinek. Nálunk az egyéniség érték, így aktívan támogatjuk a sokféleség integrálását a vállalatba és hangsúlyt fektetünk a befogadó és támogató környezet teremtésére.

Csatlakozz az Audi Hungaria Gyakornoki Programjához, és alapozd meg karriered nálunk!

AUDI HUNGARIA Zrt.

16 aktív hirdetés

4.12

224 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Részmunkaidő
Városok Győr