HR Generalista (m/f/d) - Rheinmetall Hungary Zrt.

HR Generalista (m/f/d)

Közzétéve 2024. 08. 27. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Feladatok

A Rheinmetall Csoport tagja, a Rheinmetall Hungary Munitions Zrt. a Várpalotán épülő új gyárába HR Generalistát keres.

Olyan kollégát keresünk, aki szívesen részt vesz egy új vállalat szervezetének felépítésében és fejlesztésében, valamint egy kiváló munkahely megteremtésében az alábbi főbb feladatok ellátásával:

  • Részvétel a HR folyamatok kialakításában, fejlesztésében és működtetésében
  • Különböző HR-tevékenységek (pl. közösségépítő, motivációs, fejlesztő, jótékonysági)  kezdeményezése és részvétel azok megvalósításában
  • Részvétel a toborzási folyamatban
  • Az új alkalmazottak be- és kiléptetésének előkészítése, koordinálása és nyomon követése
  • HR-nyilvántartások vezetése és ezek alapján jelentések készítése
  • Foglalkoztatással kapcsolatos igazolások készítése
  • A havi bérszámfejtési folyamat előkészítése, az adatok továbbítása a bérszámfejtő szolgáltató felé
  • Szoros együttműködés a különböző osztályokkal
  • A közvetlen felettes által előírt egyéb feladatok
Elvárások
  • Felsőfokú végzettség HR területen, legalább 2 éves HR tapasztalattal

VAGY

  • Egyéb BSc./MSc. diploma, több mint 5 éves HR területen szerzett tapasztalattal
  • Előnyt jelent a termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat
  • Munkajogi alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Kiváló problémamegoldó, kommunikációs és szervezési készség
  • Megbízható, rugalmas csapatjátékos, önálló és precíz munkavégzésre való képesség

  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Tapasztalat vagy nyitottság a digitális megoldások iránt

Amit kínálunk
  • Versenyképes kompenzációs csomag

  • Stabil munkáltatói háttér, hosszú távú karrierlehetőségek
  • Dinamikus, támogató munkakultúra nemzetközi környezetben
  • Rugalmasság
  • Részvétel egy új, védelmi területen tevékenykedő üzem szervezetének felépítésében egy egyedülálló zöldmezős beruházás keretében
CONTACT INFORMATION

Kapcsolattartó: Norbert Rakonczay

Ha pályázatával kapcsolatos kérdése lenne, a kapcsolatfelvételi űrlap segítségével tud kapcsolatba lépni velünk.

Rheinmetall Hungary Zrt.

58 aktív hirdetés

5.00

1 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok Várpalota