Industrial sales representative - Adecco Hungary

Industrial sales representative

Közzétéve 2024. 09. 14. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Partnerünk, aki vezető szereplő az innovatív csiszolástechnológia területén, csapata legújabb tagját keresi Industrial sales representative pozícióba.
Feladatok:
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása és ügyfélkapcsolatok építése
  • Ügyféllátogatások és kapcsolattartás a nemzeti és regionális ügyfelekkel
  • Testreszabott műszaki megoldások bemutatása és ajánlatok készítése az előzetesen felmért ügyféligények alapján
  • Értékesítési projektek vezetése és koordinálása
  • Értékesítési célok elérése
  • Szakmai támogatás nyújtása az értékesítés előtti és utáni időszakban
  • Ügyfélproblémák megoldása
  • Piaci elemzések és ROI jelentések készítése a vásárlási döntések támogatására
  • Pontos adminisztráció és jelentéskészítés, beleértve az SAP rendszer karbantartását
  • Együttműködés az értékesítési csapattal, marketinggel és műszaki szakértőkkel

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 4 év műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Nemzetközi szintű utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
  • Ügyfélorientált, magabiztos, eltökélt és kitartó hozzáállás
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készségek

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett végzettség

Amit kínálunk:
  • Éves bónusz
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Laptop, telefon
  • Folyamatos mentorálás és fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi szintű tréningek
  • Támogató csapat

Adecco Hungary

114 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok Budapest, Budapest, Hungary