Lakossági hitelreferens - Adecco Hungary

Lakossági hitelreferens

Közzétéve 2024. 07. 12. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Lakossági Hitelreferens

Partnercégünkről:
Partnercégünk egy magyarországi pénzintézet, amely innovatív digitális szolgáltatásairól és ügyfélközpontú megközelítéséről ismert. Célja, hogy modern pénzügyi megoldásokat kínáljon ügyfeleinek, elősegítve ezzel a kényelmes és biztonságos bankolást. Szolgáltatásaik közé tartoznak az online bankszámlanyitás, mobilbankolás és különböző befektetési lehetőségek.
Amit kínálunk
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • Egy barátságos közösség, ahová érdemes tartozni
  • AYCM SportPass tagság
  • Foglalkoztatás módja: alkalmazott, teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Feladataid
  • Lakossági jelzáloghitelek és a Babaváró kölcsön kapcsán a hitel teljeskörű önálló lebonyolítása.
  • Lakossági állami támogatások iránti kérelem teljes körű ügyintézése.
  • A feladat magába foglalja: az érdeklődő ügyfelek tájékoztatását, a kérelem befogadását, a benyújtott kérelmek előszűrését, dokumentumok ellenőrzését, esetleges hiánypótlási felhívások lebonyolítását, hivatalos befogadásról értesítés küldését az ügyfélnek, ügyfél és adósminősítés elvégzését, a döntéshozók részére előterjesztés készítését, ügyfél értesítését, a szerződéskötés (személyesen vagy VideóBankon keresztül) és a folyósítás lebonyolítását.
  • Hitel utógondozás, szerződésmódosítások kezelése.
  • Lakossági MFB Pont Plusz ügyletek kezelése, mely az érdeklődő ügyfelek tájékoztatását, a kérelem befogadását, benyújtott kérelmek előszűrését, dokumentumok ellenőrzését, esetleges hiánypótlási felhívások lebonyolítását,ügyfél értesítését, a szerződéskötés (személyesen vagy VideóBankon keresztül) és a folyósítás lebonyolítását;
  • Kapcsolattartás és szakmai támogatás a társosztályokkal.

Profilod
  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség.
  • Legalább 1-2 éves lakossági jelzáloghitelezés és állami támogatások lebonyolításában szerzett releváns tapasztalat.
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook, stb).
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás, szakmai nyelvismeret előny.
  • Fejlett problémamegoldó képesség.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • Precíz munkavégzés.
  • Gyors tanulási képesség
  • Nagyfokú önállóság.
  • Csapatjátékos.

Munkavégzés helye: 1095, Budapest

Adecco Hungary

114 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok PEST, Budapest, Hungary