Mechanical Engineer / Gépészmérnök - Adecco Hungary

Mechanical Engineer / Gépészmérnök

Közzétéve 2024. 09. 21. | Lejár 2024. 11. 17.

Munkaköri leírás

Gépészmérnök
Partnerünk egy világszerte vezető akkumulátorgyártó vállalat, amely nagy teljesítményű, megbízható akkumulátor-megoldásokat kínál különböző alkalmazásokhoz. Üzleti tevékenységük a világ minden tájára kiterjed, és elkötelezett a fenntartható energiafejlesztés előmozdítása mellett. Üzleti terjeszkedésük támogatására keresünk tapasztalt Gépészmérnököt.

Amit kínálunk:
  • Vonzó fizetés
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Egészségbiztosítás
  • Utazás támogatás
  • Részvétel egy globális vállalatban, amely kiváló hírnévvel rendelkezik az iparágban
  • Hosszútávú karrierlehetőség

Mik lesznek a feladataid?
  • Kapcsolattartás a hazai tervezési/külföldi tervezési/beszerzési osztályokkal
  • Felelős leszel az elektromechanikus berendezések különböző építési egységeinek irányításáért
  • Az építkezés előrehaladásáért és minőségéért leszel felelős, koordinálod az építési egységek, a tervezési egységek és az elektromechanikus berendezések beszállítói közötti együttműködés vezetését, valamint koordinálod és megoldod az elektromechanikai vonatkozású problémákat.
  • Együttműködni a gyártási részleggel a különböző szakmai rendszerek tervezési követelményeinek és feltételeinek belső kezelése érdekében a vállalat elektromechanikus létesítményeinek követelményei és a helyi elektromechanikus tervezési előírások szerint.
  • A tervezési egységgel való kapcsolattartás a tervezési és rajzolási munka minden egyes szakaszának befejezése érdekében, szakmai és ésszerű javaslatok megtétele a tervezési tartalomra vonatkozóan, felülvizsgálat és optimalizálás, valamint az elektromechanikus szakmai tervezési költségek általános nyomon követése.
  • A projekt megvalósítási folyamatának figyelemmel kísérése a mérnöki szerződés és a tervrajzok szerint.
  • A projekt megvalósítása során a vállalkozók és beszállítók ajánlattételében, valamint az ajánlattételi listák és ajánlattételi dokumentáció elkészítésében való közreműködés.
  • A mérnöki szerződés és a tervrajzok alapján felügyeled és irányítod az egyes általános és alvállalkozói építési egységek és beszállítók építését a projekt megvalósítása során, ellenőrzöd a költségeket.

Követelmények:
  • BSc vagy MSc diploma kapcsolódó területen
  • 3+ év tapasztalat elektromechanikai tervezésben vagy mérnöki irányításban.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Ismeret az elektromechanikus telepítési projektekre vonatkozó előírásokban, törvényekben és rendeletekben foglaltakról
  • Az AutoCAD és a Microsoft sorozatszoftverek ismerete
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Magyar nyelvtudás

Lokáció: Nyíregyháza

Adecco Hungary

110 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary