Minőségellenőr - Adecco Hungary

Minőségellenőr

Közzétéve 2024. 06. 28. | Lejár 2024. 11. 04.

Munkaköri leírás

Megbízható munkáltatót keresel?
Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni és nem mellesleg egy műszakban dolgozni?
Akkor ne habozz jelentkezz nálunk az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Piaci trendekhez igazodó bérezés
  • Cafeteria + bónusz
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaidő 07:00-15:30-ig.
  • Összetartó és fiatalos csapat
  • Modern, család barát munkahely
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejárás támogatás

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • A beérkező anyagokon, a folyamatban lévő alkatrészeken és a késztermékeken vizuális, méret és funkcionális ellenőrzések végzése
  • A termékek minőségének ellenőrzése a megfelelő mérőműszerekkel és vizsgálóberendezésekkel, hogy megfelelnek-e a meghatározott követelményeknek és minőségi szabványoknak
  • Ellenőrzési eredmények dokumentálása, részletes nyílvántartás vezetése
  • Minőségi problémák azonosítása és jelentése a megfelelő személynek
  • Szoros együttműködés a termeléssel, a fejlesztési folyamatok támogatása
  • Segíteni a minőség-ellenőrzési folyamatok fejlesztését és finomítását

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Minőségbiztosítási vagy ahhoz kapcsolódó középiskolai végzettséged van
  • Van már legalább 2 éves tapasztalatod hasonló munkakörben
  • Alapszintű angol nyelvtudással rendelkezel
  • Ismered a minőségirányítási elveket és megfelelően használod

a minőségellenőrzéshez szükséges eszközöket és technológiákat
  • Megvannak benned azok a kompetenciák és jellemvonások, amik ehhez a munkakör betöltéséhez szükségesek (magas fokú önállóság, jó problémamegoldó képesség, határozott fellépés)
  • Munkádra igényes vagy, pontosság és precizitás jellemez téged

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

A jelentkezéshez kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címre vagy hívd Kollégánkat a +36 30 345 6191 számon.

Adecco Hungary

114 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok HEVES, Gyöngyös, Hungary