Permanent Recruiter - Adecco Hungary

Permanent Recruiter

Közzétéve 2024. 09. 25. | Lejár 2024. 11. 16.

Munkaköri leírás

Az Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója, munkaerő közvetítéssel és kölcsönzéssel foglalkozó, nemzetközi hátterű személyzeti tanácsadó cég. Amennyiben egy változatos, izgalmas és pörgős állást keresel, amivel építheted a jövőd és rengeteget tanulhatsz a HR-ről, akkor érdemes jelentkezned budapesti csapatunkba, mint Permanent Recruiter.
Amit kínálunk
  • Kiemelkedő bónuszrendszer
  • Home office lehetőség
  • Telefon, laptop
  • Rugalmas munkaidő és munkavégzési lehetőség
  • Nemzetközi háttér
  • Karrierlehetőségek és továbbképzési programok
  • Pozitív munkahelyi környezet és céges kultúra
  • Családias összeszokott csapat

Feladatok
  • Toborzás-kiválasztási projektekben való részvétel, E2E kiválasztási folyamatok vezetése
  • Új ügyfelek részére a szolgáltatásaink bemutatása
  • Magas színvonalú kiszolgálás a teljes kiválasztási folyamatban a Jelöltek és kiemelt Partnereink részére
  • Aktív kapcsolatrendszer kialakítása és fenntartása a Megbízóinkkal
  • Ajánlatok készítése a leendő ügyfelek számára és a szerződéses folyamat koordinálása
  • Kapcsolattartás a Megbízókkal, státusz riportok és prezentációs anyagok készítése
  • Adminisztratív feladatok rögzítése a rendszerekben, társosztályokkal kapcsolattartás és együttműködés

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség
  • Preferáltan 1-3 év szakmai tapasztalat a toborzás, kiválasztás területén
  • MS Office ismerete
  • Aktív angol nyelvtudás, egyéb nyelvek ismerete előny!
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, pontosság
  • Dinamikus, nyitott, pörgős személyiség

Adecco Hungary

110 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok Budapest, Budapest, Hungary