PHP Fejlesztő munkatárs - Adecco Hungary

PHP Fejlesztő munkatárs

Közzétéve 2024. 10. 01. | Lejár 2024. 11. 16.

Munkaköri leírás

Amit ajánlunk:
  • Motiváló, versenyképes jövedelem
  • Cafeteria (SZÉP kártya, egészségpénztár)
  • Dolgozói kedvezmények (mozi, fitness terem, bowling, játszóház)
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Változatos, izgalmas projektek
  • Modern munkaeszközök (Macbook, iPhone)
  • Hibrid munkavégzési lehetőség (heti 3 nap otthon)

Mit fogsz csinálni?
  • Weboldalak és webes alkalmazások fejlesztése, beleértve belső használatú adminisztratív és BI rendszerek tervezését és implementálását.
  • Fejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció készítése és egyéb adminisztratív feladatok ellátása.
  • Fejlesztéssel kapcsolatos problémák azonnali kiküszöbölése és fejlesztői tesztek végzése.
  • Meglévő weboldalak karbantartása és IT support feladatok ellátása.
  • Aktív részvétel agilis fejlesztői csapatmunkában és határidők betartása.
  • Projekteken való aktív részvétel, folyamatos fejlődés és innováció.

Követelmények:
  • Legalább 3 éves PHP programozói tapasztalat komplex rendszerek fejlesztésében
  • Laravel PHP keretrendszer átfogó ismerete
  • Eloquent ORM ismerete
  • Modern kódolási szabványok ismerete
  • Erős objektum orientált szemlélet
  • GIT ismerete
  • SQL ismerete
  • Docker alapszintű ismerete

Előny:
  • REACT/NextJS ismerete
  • Tapasztalat mobilra optimalizált frontend fejlesztésben

Lokáció:
  • Budapest, IX. kerület

Adecco Hungary

110 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok Budapest, Budapest, Hungary