Promóter - Adecco Hungary

Promóter

Közzétéve 2024. 09. 24. | Lejár 2024. 11. 17.

Munkaköri leírás

Promóter

Jól kommunikálsz és szeretsz emberekkel beszélni?
Pont egy ilyen nyitott és lendületes munkatársat keresünk multinacionális csapatunkba!
Promóter / Termék Szaktanácsadó
Amik a feladataid lesznek:

  • Televíziók és egyéb műszaki cikkek értékesítése műszaki áruházban
  • Termékek versenyképességének és a kulcsfontosságú értékesítési szempontoknak a kihangsúlyozása, termékelőnyök bemutatása a vásárlók részére
  • Fogyasztók meggyőzése a termék megvásárlására
  • Promóciós termékek kihelyezése, rendben tartása, működési beállításaik ellenőrzése
  • Heti riportok készítése

A pozíció betöltéséhez nem kell más, mint

  • Nyitott, magabiztos kommunikáció
  • Hétvégi munkanapok vállalása
  • Kereskedelemben, értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Lendület, motiváció, versenyszelem, hogy mindig a legjobb eredményt érd el
  • Nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk:
  • Eladás után járó darab-bónusz
  • Részmunkaidős lehetőség heti 3-5 nap munkavégzés
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Adecco Hungary

110 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok VAS, Szombathely, Hungary