Raktárvezető - Adecco Hungary

Raktárvezető

Közzétéve 2024. 06. 02. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Megbízható munkáltatót keresel?
Szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni és nem mellesleg egy műszakban dolgozni?
Akkor ne habozz jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Alapbér és bónusz
  • Cafeteria
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend
  • Munkaidő 07:00-15:30-ig.
  • Mentorok, akik segítenek a betanulási folyamatban
  • Modern, család barát munkahely, fiatalos csapat
  • Stabil, biztos háttér és hosszútávú lehetőség
  • Bejárás támogatás

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • A raktári dolgozók munkájának az irányítás, a munka folyamatos koordinálása
  • Készáru raktár és anyagmozgatási folyamatok felügyelete
  • Folyamatos együttműködés a termeléssel
  • Raktári selejt folyamatos monitorozása, csökkentése
  • Riportok és készlet nyilvántartások készítése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi, szakirányú végzettség) vagy már több éves tapasztalatod van hasonló munkakörben
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban
  • MS Office ismeret
  • SAP magabiztos ismerete és használata
  • Rendelkezel targoncavezetői képesítéssel

Előny:
  • Olasz nyelv
  • Magasraktárban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Gyöngyös

A jelentkezéshez kérjük küldd el fényképes önéletrajzodat bérigény megjelölésével a [email protected] e-mail címre vagy hívd Kollégánkat a +36 30 345 6191 számon.

Adecco Hungary

114 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok HEVES, Gyöngyös, Hungary