Sales representative - Adecco Hungary

Sales representative

Közzétéve 2024. 10. 01. | Lejár 2024. 11. 16.

Munkaköri leírás

Partnerünk, aki egy elismert, tetőfedő anyagok gyártására specializálódott cég, új kollégáját keresi Sales representative munkakörben.
Feladatok:
  • Új ügyfelek felkutatása Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár, Békés vármegye területén, valamint a már meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Értékesítési célok teljesítése
  • Piaci trendek és versenytársak nyomon követése
  • Értékesítési jelentések elkészítése és bemutatása

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 2-3 év építőiparban szerzett értékesítési tapasztalat, különösen az acél- és fémipar területén
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Ügyfélközpontú hozzáállás és eredményorientált gondolkodásmód
  • Rugalmasság és képesség az önálló munkavégzésre

Amit kínálunk:
  • Cafeteria
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Céges autó magánhasználatra is
  • Telefon, laptop
  • Stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú álláslehetőség

Adecco Hungary

110 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok Budapest, Budapest, Hungary