Senior médiatervező - Adecco Hungary

Senior médiatervező

Közzétéve 2024. 06. 07. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

Partnerünk diverzifikált szolgáltatásportfólióval rendelkező full service ügynökség. Ügyfeleik között megtalálhatóak hazai és külföldi vállalatok.
Feladatok:
Tervezőcsoport ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása, taktikai médiatervezés- és vásárlás, teljes körű médiakampány menedzsment

  • Stratégiai és taktikai médiatervek készítése ügyfelek részére, a teljes kampányfolyamatban való aktív részvétel
  • Prezentációk tartása ügyfelek felé
  • Ügyféligények képviselete a médiatulajdonosok felé
  • A médiakampányok teljesülésének ellenőrzése,
  • Versenytársak, médiapiac, médiakampányok elemzése
  • Kapcsolattartás a médiumok képviselőivel, az ügyfelekkel, kreatív ügynökségekkel, illetve a cégen belüli PPC divízióval
  • Csapaton belüli szoros együttműködés a kampánymenedzserekkel és junior médiatervező kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú, preferáltan gazdasági vagy kommunikáció szakos iskolai végzettség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Preferáltan 4 éves tapasztalat ATL marketingkommunikációs területen
  • Médiaügynökségnél szerzett szaktudás
  • Átfogó piacismeret és alapos a szaktudás a médiajog és a reklámjog területén
  • Naprakész ismeret a kommunikációs- és médiatrendek világában
  • Iparági szoftverek teljes körű ismerete (WDBA2, Arianna/Kite, e-Gemius)
  • Alapos Excel tudás
  • Analitikus gondolkodásmód, nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs és prezentációs készségek ezen felül magas problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség

Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • MKB Szép-kártya, 13. havi fizetés, bejárás támogatás
  • Home office lehetőség
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • Gyerek- és kutyabarát munkahely

Lokáció:
  • Budapest II.

Adecco Hungary

114 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok Budapest, Budapest, Hungary