Szőnyegmosodai munkatárs - Adecco Hungary

Szőnyegmosodai munkatárs

Közzétéve 2024. 09. 06. | Lejár 2024. 11. 05.

Munkaköri leírás

SZŐNYEGMOSODAI MUNKATÁRS
BUDAPEST
Partnerünk egy nemzetközi hátterű, textilipari szolgáltatásokat nyújtó vállalat, mely 30 éve van jelen Magyarországon. Dinamikusan fejlődő tevékenységük további erősítéséhez keressük új kollégájukat szőnyegmosodai munkatárs pozícióba.
FELADATOK:
  • Beérkező, raklapon lévő koszos szőnyegek géphez történő mozgatása békával
  • A szőnyegek mosógépbe történő bepakolása
  • A gép elindítása és felügyelete
  • A tiszta szőnyeg mosógépből történő kipakolása (konvejor segítségével), majd a szárítóba pakolása és a szárító elindítása
  • A folyamatot követően a tiszta szőnyegek ellenőrzése, és probléma esetén a műszakvezető bevonása a javítás érdekében
  • Az ellenőrzött szőnyegek összehajtása, raklapra elhelyezése, számolása
  • A mosások darabszámát felírni a mosási lapra

ELVÁRÁSOK:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vállalása
  • Nehéz fizikai munka vállalása

ELŐNY:
  • Targoncás jogosítvány

MUNKAIDŐ:
  • 3 műszak

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Teljeskörű betanítás
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Havi bónusz
  • Cafetéria
  • BKV bérlet vagy üzemanyagtámogatás
  • Korlátlan kávé, tea, víz fogyasztása
  • Jól felszerelt közös konyha, öltöző, zuhanyzó
  • Céges rendezvényeken, eseményeken való részvétel
  • Továbbképzési lehetőségek (pl. emelőgép jogosítvány)
  • Jó hangulatú, támogató csapa

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • 1097 Budapest, Gubacsi út 32

Adecco Hungary

114 aktív hirdetés

3.79

14 értékelés

Karrierlehetőségek

Fizetési csomag

Munka és magánélet egyensúlya

Menedzsment

Folyamatok és cégértékek

A munkakör kritériumai

A munka típusa Teljes-munkaidő
Városok Budapest, Budapest, Hungary